Lid worden van
padel karteria diest

Je kan ervoor kiezen om ofwel een abonnement te nemen, of louter voor een lidmaatschap te kiezen. Met enkel een lidmaatschap geniet je van alle voordelen van een abonnement, maar dien je wel nog de volle pot te betalen voor het spelen zelf. Inbegrepen in een lidmaatschap OF abonnement:

  • Lidmaatschap en verzekering bij Tennis en Padel Vlaanderen. Je bent op elk terrein van elke club die aangesloten is bij Tennis & Padel Vlaanderen verzekerd. Dit geldt voor zowel tennisterreinen als padelterreinen.
  • Mogelijkheid tot deelname tornooien en interclub Tennis & Padel Vlaanderen. Bijna een heel jaar door wordt er competitie gespeeld. We houden je op regelmatige tijdstippen op de hoogte via mail en de Whatsapp groepen.
  • Mogelijkheid tot deelname activiteiten Padelclub Karteria Diest. Elke maand streven we er naar om een activiteit te organiseren. Denk maar aan onze Kersthappening, de Blacklight Padel, het feestje bij Halloween, ons clubkampioenschap, etc.

padellessen

Wij bieden reguliere trainingen aan voor volwassenen en jeugd. We verdelen het gehele seizoen op in drie reeksen van een achtal lessen waarbij er telkens ook enkele reserveweken worden voorzien (buffer voor slecht weer of onvoorziene omstandigheden zoals een tornooi):

  • Reeks 1 – Herfst: september t.e.m. december
  • Reeks 2 – Winter: januari te.m. paasvakantie
  • Reeks 3 – Lente: april t.e.m. juni

Daarnaast organiseren we ook regelmatig gratis initiatielessen, START 2 PADEL (4 lessen), Zomerworkshops, stages, etc.

Wil je op de hoogte gehouden worden van onze verchillende trainignsinitiatieven, mail dan als de bliksem naar info@karteriadiest.be. Laat hierbij ook je mogelijke beschikbaarheid en padelervaring achter. Zodoende kunnen we OF je meteen een lessenreeks toewijzen OF meer info verschaffen over aankomende reeksen OF op een lijst met geïnteresseerden zetten die later de info verkrijgt.

ATTENTIE ATTENTIE:

Wij zijn regelmatig op zoek naar extra trainers om ons team te versterken. Heb je interesse in het geven van padellessen en de nodige ervaring/diploma’s, contacteer ons dan via info@karteriadiest.be. Vergeet zeker niet om in de mail je persoonsgegevens en ervaring te delen met ons. Zet er ook bij of je interesse hebt in lessen voor volwassenen en/of kinderen.

Momenteel zijn we nog op zoek naar een trainer die de vlam in de pan kan steken in onze jeugdwerking én naar trainers met een klassement p500 of hoger.

Mix and Match Friday

Op vrijdagavond organiseren we het clubformat Mix and Match voor leden van de padelclub van 20u tot 22u. Je zal in ontspannen sfeer wedstrijdjes spelen tegen andere clubleden zodoende je nieuwe mensen leert kennen én beter kan worden in padel. Veel van onze leden leren op deze manier heel wat andere spelers kennen en leggen hier de basis van niet enkel hun toekomstige interclubploeg, maar ook vrienden voor het leven!

Omdat we graag van tijd tot stond wedstrijdschema’s uitwerken op voorhand is inschrijven verplicht. De link om jezelf in te schrijven ontvangen jullie elke maandag via de Whatsapp groep.

Tornooien

De ‘Cupra Padel Tour’ van Tennis en Padel Vlaanderen is een regelmatigheidscompetitie voor alle spelers die geldig aangesloten zijn bij de bond. Je schrijft in als duo bij de categorie dubbel heren of dubbel dames en/of dubbel gemengd. Er zijn tegenwoordig ook speciale cups voor senioren en jeugd.
Ook bij ons organiseren we elke lente/zomer meerdere tornooien. Doe jij ook een keertje mee?
Alle informatie over de Padel Tour en over de inschrijving vind je op deze link.

Je dient om deel te nemen aan toernooien van Tennis en Padel Vlaanderen wel lid te zijn van een padelclub. Alles over lid worden in onze padelclub, lees je hier

Padel Tour - logo positief

Whatsapp

Er zijn per padelklassement Whatsappgroepen opgericht waarin je terecht kan wanneer je nog op zoek bent naar spelers. Het is namelijk altijd leerzaam om met verschillende mensen te leren spelen. Zeker wanneer je nog niet-geklasseerd bent of op zoek bent naar partners om samen tornooien mee te spelen. In de Whatsapp-groepen kan je jezelf ook inschrijven voor de Mix and Match Friday en worden er regelmatig ook grappige en leerrijke filmpjes gepost. Hieronder kan je met Whatsapp de QR-codes scannen van de groepen waarin je automatisch wilt toegevoegd worden.

Tel: 013/ 32 19 54

Sportcentrum

Openingsuren:

Dansstudio

Openingsuren

Mail

Tel: 013/ 32 19 54

Sportcentrum

Openingsuren: